Kurtlar Vadisi Vatan

Bir televizyon dizisi olarak başlayan Kurtlar Vadisi, karakterlerinin birer fenomen haline dönüşmesiyle birlikte Türk toplumunda büyük yer buldu. Bunca dizinin gelip geçtiği ekranlarda yıllardır süren ve hala binlerce insanı televizyon karşısına kilitleyen proje, sinema filmleri ile de destekleniyor. Kurtlar Vadisi Vatan, serinin son halkası olarak 29 Eylül tarihinde vizyonda olacak.

Ünlü yönetmen Serdar Akar’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde senaryo Ali Alper Erze, Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu ve Murat Koca’dan oluşan bir ekip yazdı. Müzikler ise Gökhan Kırdar tarafından yapıldı.

Kurtlar Vadisi Vatan

Oyuncu kadrosunda başrolü başından beri olduğu gibi Necati Şaşmaz oynuyor. Ona eşlik eden başlıca isimlerse Sinem Öztürk Uslu, Cahit Kayaoğlu, ErhaN Ufak, Ertuğrul Şakar, Nezih Işitan, Tuncay Beyazıt, Yücel Erten, Şenol İpek ve Akın Ayvaz gibi isimler.

Özet:

Polat Alemdar, ekibi ile birlikte Kuzey Irak’ta operasyondadır. Ellerine geçen bir Türkiye haritasında çok önemli mevzilerle birlikte Yalavuz’un da işaretlendiğini fark ederler. Düşman sınıra büyük bir orduyla dayanmış ve darbe girişiminin sonuçlanmasını beklemektedir. İç ve dış düşmana karşı büyük bir savaş vermek Polat Alemdar ve ekibinin en önemli görevidir.

CEVAP VER