8×4 Pure ve Ocean Fresh Deodorant

Yaz, kış vazgeçilmeyen kişisel bakım ürünlerinden biridir deodorantlar. Kadın, erkek sürmeden çıkılmayan ürünler arasında zirvede olan deodorant, özellikle kadınların çantalarında bulundurduğu, gün içinde tazelediği ürünlerdendir. Deodorant deyince neredeyse akla gelen ilk markalardan biri olan 8×4 markası, bu kış bize şahane, en yeni iki ürünle merhaba diyor. 8×4 Pure ve Ocean Fresh Deodorant ürünleri şuan En Yenileri sitesinde.8x4 Pure ve Ocean Fresh Deodorant

8×4 1951 yılından beri hayatımızda olan markalardan biri. Yoluna bir deodorant sabun ile başlayan marka, zamanla vücut pudrası ve şimdi de deodorantlarıyla günümüze kadar gelmiştir. Peki, hiç merak ettiniz mi, adı ne 8×4? Biz sizin için araştırdık. Markanın keşfi deodorant içeriklerinde, 32 harften oluşan bir malzeme bulunması nedeniyle, bunu kurum içinde kısaltmaya gitmişler. Bunu duyan reklam müdürü de, 32’yi çarpımlarını oluşturan 8×4 olarak tanımlamış. Hikâyeyi öğrendiğimize göre markanın en yeni ürünleri olan, 8×4 Pure ve Ocean Fresh Deodorant ürünlerini inceleyebiliriz.8x4 Pure ve Ocean Fresh Deodorant 8×4 Pure Deodorant, zambak, karpuz ve deniz yosunu aromalarına sahipken, 8×4 Ocean Fresh Deodorant ise lotus çiçeği, nilüfer ve beyaz şeftali kokularını içinde barındırıyor. Her ikisi de pudrasız ve giysilerinizde leke bırakmayan özelliklere sahip. Cilt konusunda uyumlu, dermatolojik testlerden geçen iki ürün de, kokularıyla sizi ferahlatırken, gün boyu temiz ve konforlu hissetmenizi sağlıyor.

Kalıcı kokulara ihtiyaç duyduğumuz kış ayları kapıdayken, 8×4’ün Pure ve Ocean Fresh Deodorant ürünleri ihtiyaç duyduğumuz ferahları bize verebilir.

CEVAP VER