The Body Shop Amazonian Saviour Balm

The Body Shop, özellikle kuru ciltler için hazırladığı nemlendirici ürünleri ile Türkiye’de 1 numaralı cilt ve vücut bakımı markası haline geldi. Doğal içerikli ve %100 vejetaryen formüle sahip bakım ürünleri ile geniş kitleye hitap eden The Body Shop yine farklı ve yeni bir ürün ile karşımızda. The Body Shop Amazonian Saviour Balm vücudun farklı noktaları için bakım sağlıyor.The Body Shop Amazonian Saviour Balm

The Body Shop Amazonian Saviour Balm ürününün ambalaj tasarımını ise ünlü dövme sanatçısı Saira Hunjan‘a ait. Bunun nedeni ise balsamın dövmeleri daha canlı görünmesine yardımcı olacak formülü içermesi. Çok amaçlı balsam, yağ bakımından zengin bir ürün olduğu gibi dövmelerin görünümünde de canlılık sağlıyor.

Brezilya’dan Yerel Ticaret babassu yağı ve organik andiroba yağı ile zenginleştirilen The Body Shop Amazonian Saviour Balm, Amazon topluluklarının cilt bakımı için kullandıkları meşhur 9 adet yağı içeriyor. %100 doğal içerikli çok amaçlı balsam, çok kuru ciltler için ideal bir ürün. Nemlendirici etkisi bulunan ürün aynı zamanda ciltteki izlerin görünümünde de azalma sağlamaya yardımcı oluyor.

CEVAP VER