Flormar Mixed Berries Body Lotion

Flormar, yeni ürünler ile adeta harikalar yaratmaya devam ediyor. Son çıkardığı “Bath & Body” koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çeken Flormar, özellikle ürünlerin tasarımı ile gönüller fethetti. Koleksiyonda yer alan Flormar Mixed Berries Body Lotion, cilde nemlendiren ve içerdiği vitaminler ile bakım yapıyor.

Flormar Mixed Berries Body Lotion

Yazı geride bırakırken güneşe maruz kalan vücudumuzun özenli bir bakıma ihtiyacı var. Oldukça uygun fiyatlı olan Flormar Mixed Berries Body Lotion, “Acai Berry” özü ile çilek ve vişne kokuları ile vücudunuzda hoş koku yaratırken, A, C ve E vitaminleri ile cildinizi yenilemeyi vaat eden bir ürün. Gün boyu sağlıklı bir koruma sağlayan Flormar Mixed Berries Body Lotion, 300ML’lik hoş tasarımlı şişesi ile de tam puan aldı.

Flormar Mixed Berries Body Lotion

Meyvelerin enfes kokularında ilham alarak oluşturulan “Bath & Body” koleksiyonunda, Mixed Berries dışında, Cream Coconut, Cotton Candy & Vanilla, Juicy Mango ve Fresh Citrus olmak üzere dört farklı koku seçeneği de bulunuyor. El kremi, vücut losyonu, duş jeli ve vücut spreyinin bulunduğu koleksiyonda beş koku içerisinden istediğiniz kokuya sahip ürünü tercih edebilirsiniz.

 

CEVAP VER