I Love Minty Choc Chip Duş Jeli

Yoğun bir iş gününden sonra, eve gelip sıcak bir duş almak hepimizi rahatlatır. Duşta kullandığımız duş jeli, gerek aroması gerekse yapısı gereğiyle, kişiden kişiye değişen bir kişisel bakım ürünüdür. Öyle ki bir evde yaşayan insanlar arasında bile farklılık gösterir. Watsons mağazalarında bulabileceğiniz, en yeni ürünlerden biri olan I Love Minty Choc Chip Duş Jeli ise evde herkesin favorisi olmaya aday bir ürün.

Duş jeli vücudumuzu temizlerken, aynı zamanda kokusu ve yapısıyla rahatlatan bir üründür. Kişisel ihtiyaçlara göre kremsi, jel yapılarıyla ve tabii ki aromalarıyla pek çok çeşide sahip kozmetik ürünler arasında piyasada yerini alır. Son dönem aromalardaki ferahlatıcı etkinin artmasıyla, pek çok marka buna yönelmiştir. Bugünkü ürünümüz de böyle bir ürün olan I Love Minty Choc Chip Duş Jeli markası.

I Love Minty Choc Chip Duş Jeli

Oldukça yumuşak ve köpüklü yapıya sahip olan ürün, tam bir naneli dondurma kokusuna sahip. Nane kokusuyla sizi ferahlatırken, kremsi yapısıyla özellikle kuru ciltlere nem vermeyi amaçlayan marka, duş alırken neredeyse yememeye gayret edeceğiniz bir duş jeli üretmiş.

Kuru cilde sahipseniz ve ferahlatıcı güzel kokuları seviyorsanız I Love Minty Choc Chip Duş Jeli ürününü denemeden geçmeyin.

CEVAP VER