Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer

Uyku kadar gösterdiği etkisi ile söz edilen yeni Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer uykusuzluğun ve yorgunluğun gözlerde neden olduğu kötü görünüme karşı etkili. Yorgunluk sonucu oluşan çizgiler ile savaşan yeni ürün ile koyu halkaları tek adımda yok edebilirsiniz. “Sleep better than” mottosu ile çıkan concealer, 6ML’lik şık ve sade tasarımı ile oldukça cezbedici!

Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer

Her ne kadar makyajınızda profesyonel olsanız da göz makyajında kullandığınız ürünler sizi de oldukça strese sokuyordur. Çünkü bir makyajda en önemlisi, göz makyajı. Etkili bakışlar için kullanacağınız ürünlerin kalıcılığı ve kalitesi çok önemli.

Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer

Özellikle uykusuzluğun neden olduğu göz altı koyulukları ile birçok kadının başı dertte. İş hayatının koşuşturmasından dolayı dinlendirilemeyen gözler haliyle bu yorgunluğa yenik düşüyor. Bu nedenle yorgunluğun oluşturduğu çizgilerle de baş etmek gerekiyor. Bobbi Brown markasının yeni ürünü ile bu savaşı verebilirsiniz. Makyajda en büyük sıkıntı göz makyajının akması sorunu. Özellikle yağlı cilde sahip olanlar için bu sıkıntı daha büyük. Ancak Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer ile kalıcı kapatıcılık sağlayabilmek mümkün! Tek sürüşte bile hissedeceğiniz fark ile kendinizi daha hissedeceksiniz.

Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer

15 tonu mevcut olan Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer yoğun ve yüksek pigmentli bir ürün olması nedeniyle koyu halkaları ve göz altı koyuluklarını etkili bir şekilde kapatıyor.

CEVAP VER