H&M Platformlu Makosen Ayakkabı

Bugün okulların geneli açıldı. Yeni seneye yönelik, yeni heyecanlar herkesin içinde başladı. “Bu sene daha başarılı olacağım, bu sene her şeyi daha farklı yapacağım” cümleleri de sarf edilmeye başladıysa, taşlar artık yerine oturmuş demektir. Peki, bu sene kuru havalarda, bu kızlar ne giyecek ayaklarına? Aklınıza gelen modeli resimde görür gibi olduğunuzun farkındayız. Okul deyince akla gelen ilk ayakkabı olan makosenler vitrinlerde yerini aldı. H&M markasının en yeni ürünlerinden biri olan H&M Platformlu Makosen Ayakkabı ürünü karşınızda.

H&M Platformlu Makosen Ayakkabı

Modası kızlar arasında hiç değişmeyen okul ayakkabılarından biri olan makosenler, her sezon eylül ayında vitrinleri süslemeye devam ediyor. Rahat yapıları, genellikle siyah tercih edilen renkleriyle, özellikle okul forması altında bu modeller oldukça şık duruyor. Bu sonbahar, yeni model arayışında olan kızlara, bizim önerimiz ise H&M Platformlu Makosen Ayakkabı ürünü.

H&M Platformlu Makosen Ayakkabı

Adından anlaşılacağı gibi alt kısmı platformlu olan, H&M Platformlu Makosen Ayakkabı siyah renkte bir ürün. Platform kısmı 3 cm olmakla birlikte, topuk kısmında 5 cm’ ye kadar ulaşıyor. Suni süet malzemeden üretilen model, önde makosen dikişli ve püskül detayı ile tasarlanmış. İç astarı kumaş olan ürün, lastik alt tabana sahip.

H&M Platformlu Makosen Ayakkabı

Kızlar arasında her zaman tercih edilen bir ürün olacak olan H&M Platformlu Makosen Ayakkabı, bu sene pişti olmayı bile göze aldırabilir bir ürün.

CEVAP VER