Shakira – Perro Fiel Ft. Nicky Jam

Shakira 26 Mayıs 2017 tarihinde “El Dorado” isimli yeni albümünü yayımlayarak hayranlarını sevindirmişti. 12 şarkının yer aldığı albümde son olarak “Perro Fiel” isimli şarkıya video klip çeken Shakira, şarkıyı Nicky Jam ile birlikte seslendirdi. “Shakira – Perro Fiel Ft. Nicky Jam” isimli klip 15 Eylül 2017 tarihinde müzikseverler ile buluştu.

Shakira - Perro Fiel Ft. Nicky Jam

3 yıllık bir aradan sonra müziğe geri dönen Shakira, 2017 yazından çıkardığı yeni albümü ile 11.stüdyo çalışmasına imzasını attı. Sony Music tarafından yayımlanan albümde bulunan şarkılar: “Me Enamoré, Nada, Chantaje, When a Woman, Amarillo, Perro Fiel, Trap, Comme moi, Coconut Tree, La Bicicleta, Deja vu, What We Said”

Shakira “Perra Fiel” isimli video klibinde, her klibinde olduğu gibi, muhteşem dansını yapmış. Adeta süzülerek dans eden Latin şarkıcı klipte farklı kostümler ile farklı danslar gerçekleştiriyor. Birbirinden ayrı tarzları bir araya getiren Shakira, özellikle altın rengi kostümü ile büyülüyor. Hareketli bir şarkı olan “Perro Fiel” isimli klipte dikkat çeken diğer bir detay ise Shakira‘nın iki ayrı saç rengi kullanması. Sarı saçları ile alışkın olduğumuz sanatçı, kızıl saçları ile farklı bir tarzı da klibinde kullanmış.

CEVAP VER