Nazlı – Hay Şansıma

Nazlı, ilk albümünü 15 Haziran 2009 yılında piyasaya çıkararak kendini tanıtmıştı. Avrupa Müzik etiketi ile piyasaya çıkan “Beni Yazın” isimli ilk albümünde 12 şarkı yer alıyordu. Albümde yer alan şarkılardan birisi Serdar Ortaç şarkısı idi. Düzenlemesini ise müzisyen Volga Tamöz yapmıştı. Son olarak “Nazlı – Hay Şansıma” isimli yeni single çalışması için video klip yayımladı.

Nazlı - Hay Şansıma

Nazlı, “Hay Şansıma” isimli single çalışmasını DMC etiketi ile müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkının sözü ve müziği Sinan Akçıl‘a ait. Düzenlemesi ise Okan Akı imzası taşıyor. Ünlü yönetmen Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde çekilen video klibin çekimleri Bodrum’da gerçekleşti. 2017 yazını geride bırakırken Nazlı‘nın yeni video klibi ile güzel bir yaza veda ediyoruz.

Nazlı Kimdir?

20 Şubat’ta, İngiltere’de dünyaya gelen Nazlı, ortaokul ve liseyi Saint Michel Fransız Lisesi’nde okuduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden mezun oldu. Futbola ilgisi nedeniyle spor spikerliği ve editörlüğü de yapan Nazlı, “Beni Yazın” isimli ilk şarkısı ile müzik hayatına girdi. Sanatçı, “Altın Kelebek”te “En iyi çıkış yapan sanatçı” ödülünün de sahibi olmuştu.

CEVAP VER