Çağatay Akman – Bizim Hikaye

Çağatay Akman, “Gece Gölgenin Rahatına Bak” isimli şarkısı ile Türkiye’de müzik listelerinde ilk sıraya yerleşmişti. Neredeyse herkesin dilinden düşmeyen ilk şarkısından sonra 3.şarkısı olan “Bizim Hikaye” şarkısının video klibi ile karşımızda. “Çağatay Akman – Bizim Hikaye” 14 Eylül 2017 tarihinde yayımlandı.

Çağatay Akman - Bizim Hikaye

Son zamanların en çok konuşulan yabancı dizilerden biri olan “Shameless” isimli dizi, Türkiye uyarlaması ile “Bizim Hikaye” 14 Eylül akşamı ilk bölümü ile seyircinin karşısına çıktı. İlk bölümü ile büyük bir beğeni alan dizinin tema şarkısı da müzikseverler tarafından büyük ilgi gördü.

Başrollerinde Hazal Kaya ve Burak Deniz bulunan “Bizim Hikaye” isimli dizinin tema şarkısı ise 2645 Records tarafından yapıldı. Son yılların en genç başarılı solistlerinden bir isim olan Çağatay Akman ise dizinin şarkısını seslendirerek sürpriz yaptı. Özellikle kendine has yorumu ve şarkıları ile farkını ortaya koyan genç sanatçı yine başarılı bir proje ile karşımızda.

Dizi ile aynı gün yayımlanan video klipte diziden sahneler yer alıyor. Çağatay Akman‘ında yer aldığı video klip oldukça başarılı ve eğlenceli. Şarkının bestesi Volkan Sönmez‘e, sözleri Abdullah Özdoğan‘a ait. Klip yönetmenliğinde ise Yekta Özbilen bulunuyor.

CEVAP VER