adL Desenli Ceket

Çalışan kadının dolabı farklıdır. Spor kıyafetlerin ve ofis kıyafetlerinin ayrı ayrı düzenlendiği bu dolapta, hafta içi yoğunlukla giyilen ofis kıyafetlerinin sayısı haliyle fazladır. Genelinin etek ceket ya da pantolon ceket olarak kombinlendiği, pek çok seçeneğin olduğu bu bölümde, öyle ceketler vardır ki kurtarıcı olarak ayrı bir bölümde yerlerini alırlar. Bugün sizleri öyle bir ürünle tanıştıracağız. adL markasının en yeni ürünlerinden biri olan adL Desenli Ceket ürünü karşınızda.

adL Desenli Ceket

Özellikle sonbahar mevsiminde henüz kabanları ortaya çıkaracak kadar bir soğuk olmadığı için, rüzgâra karşı koruma görevini ceketler devralır. Ofis ya da resmi kurumlarda çalışan kadınların tercih edeceği ceketler ise genellikle kumaş olan, biraz sıkıcı ceketlerdir. Bu tarz ve pek çok ofis ürününün tavrını değiştiren, onlara yenilikler katan adL markası ise bu sezon adL Desenli Ceket ürünü ile aynı çizgide ilerlediğini kanıtlıyor.

Avon Advance Techniques Kopma ve Dökülmelere Karşı Seri

Gri, siyah ve pudra renk geçişlerine sahip adL Desenli Ceket, pek çok ürünle kullanılabilecek joker bir ürün. Gri ve siyah çizgiler senenin modası metalik hava katarak, ürünü dinamik hale getiriyor. Minik bir kopça ile önden tek birleştirilen ürün, oldukça zarif duruyor. Belden oturtmalı yapısıyla, kadınların zarif hatlarını kavrayan bu ürün, her kadının tercih edeceği bir model.

Dolabında yenilik arayan, çalışan kadının ziyaret etmesi gereken markalardan olan adL markasının adL Desenli Ceket ürünü, koleksiyonun parlayan parçaları arasında yer alıyor.

 

CEVAP VER