LCW Yazı Baskılı T-shirt

Yazlıklardan evlere dönüş başladı. Hava iyiden iyiye serin yüzünü gösteriyor artık. Altımız şort, etek olsa da üstümüze atmalık bir şeyler arıyoruz. Böyle serin günlerde imdadımıza yetişen ürünlerden biri olan, uzun kollu t-shirtlerden şahane bir alternatif sunuyoruz sizlere. Herkese hitap eden markalardan arasında zirvede yer alan LCW markasının, en yeni ürünlerinden biri olan LCW Yazı Baskılı T-shirt karşınızda.

LCW Yazı Baskılı T-shirt

Eylül ayı sonbaharın merhaba dediği, yazın son sıcak günleriyle, hafif esen rüzgârın birleştiği ideal bir aydır. Hala dolaplarda olan yazlıkları, basit parçalarla modifiye ederek bu ayı kolaylıkla atlatabilirsiniz. Bu ayın altın kuralı, yanınızda üstünüze alabileceğiniz hafif ve pratik bir parça giysi taşımak. İster ceket, ister uzun kollu t-shirt, ne tercih ederseniz edin, altınızdaki yazlık giysi ile şahane bir kombin oluşturabilirsiniz. Bizim bugünkü önerimiz LCW Yazı Baskılı T-shirt.

Tamamı pamuk malzemeden yeşil kumaş üzerine, siyah yazı baskı bulunan LCW Yazı Baskılı T-shirt, casual giyimin demir taşlarından bir ürün. Bisiklet yaka olan ürün, kalçalarınıza kadar örten bol bir yapıda tasarlanmış. Son derece yumuşak yapısıyla, oldukça konforlu olan bu ürün, önündeki ingilizce “belki bugün, belki sonra” anlamına gelen yazısıyla, gün boyunca size eşlik edecek.

Hemen her şeyle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz LCW Yazı Baskılı T-shirt, LCW uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

CEVAP VER