Chanel Gabrielle Parfüm

Efsanevi markalar efsanevi kokular… Bu markalardan olan Chanel, eşsiz bir koku ile karşımızda: Chanel Gabrielle Parfüm bugün En Yenileri’nin konuğu!

Dünyanın en çok satan parfümü hangisi diye hiç merak ettiniz mi? Cevabı biz verelim Chanel No.5. Chanel No. 5’inin rekorunu yıllardır hiçbir parfüm geçemedi. Kozmetik sektöründeki liderliğine rağmen, 15 yıldır yeni bir parfüm çıkarmayan Chanel, ikinci bir rekora imza atmak için en yenisi Gabrielle‘i tanıttı. İlhamını Gabrielle Coco Chanel‘den alan yeni Gabrielle Parfümü kendine güvenen, güçlü kadınlar için tasarlandı.

Chanel Gabrielle Parfüm

Parfüm, herkesin hayatında önemli bir yer kaplayan unsurlardan biridir. Duyduğumuz kokunun bizi hangi düşsel yolculuğa çıkaracağını önceden kestiremeyiz.  Sizi bu düşsel yolculuğa çıkaracak yeni Chanel Gabrielle Parfümün en göze çarpan özelliği kesinlikle kalp notalarında bulunan floral kokular. Olivier Polge tarafından tasarlanan parfümün içeriğinde yasemin, portakal çiçeği ve ylang ylang yer alıyor. Çiçeksi bir parfüm olarak dikkat çeken Chanel Gabrielle, markanın diğer parfümlerine göre oldukça taze ve canlı. Parfümün üst notalarında turunçgil kokusu öne çıkarken, alt notalarda sandal ağacı ve misk yer alıyor.Chanel Gabrielle Parfüm

Chanel Gabrielle Parfüm’ün, reklam yüzü olan Kristen Stewart ile çok etkileyici bir reklam filmi de çekilmiş. Kristen Stewart, Beyonce‘nin “Runnin’” parçası eşliğinde, özgürlüğüne koşan bir kadını canlandırıyor. Coco Chanel‘in vefatının üzerinden 46 yıl geçmesine rağmen, ikonik tasarımcının markaya bıraktığı miras hala güncelliğini koruyor. Ünlü tasarımcıya saygı duruşu niteliğinde olan Gabrielle, aynı Coco Chanel gibi güçlü kadınların yeni özgüven iksiri olmaya aday!

CEVAP VER