Şanslı Logan (Logan Lucky)

“Şanslı Logan”, polisiye bir komedi ve yer yer gerilim sahneleri de içermesi ile dikkat çekebilecek filmlerden biri. Ünlü oyunculardan kurulu bir kadrosu var ve ABD yapımı. “Logan Lucky” orijinal ismini taşıyan film, ülkemizde bu hafta itibar ile gösterime girecek.

Dünyanın en prestijli sinema ödülü olarak gösterilen Oscar Ödülü’nü almasıyla da bildiğimiz Steven Soderbergh, yönetmen koltuğunda oturan isim olarak öne çıkıyor. Rebecca Blunt’ın senaryosunu yazdığı projenin müziklerini David Holmes yaptı.

Şanslı Logan (Logan Lucky)

Sinemaseverlerin farklı filmlerden de bildiği ünlü oyuncuların yer aldığı oyuncu kadrosunda ise Channing Tatum, Adam Driver, Seth MacFarlane, Daniel Craig, Katie Holmes, Riley Keough, Katherine Waterston, Sebastian Stan, Brian Gleeson ve Jack Quaid gibi isimler yer alıyor.

Şanslı Logan (Logan Lucky)

Özet:

Kendilerinin ve ailelerinin işi  bir türlü rast gitmeyen Jimmy ve Clyde Logan kardeşler, Charlotte Motor Speedway’de düzenlenecek Coca Cola 600 yarışları ile ilgili plan yapmaya başlar. Buna göre, en büyük yarış olan NASCAR’da bir soygun yapacak ve talihsizliklerini kıracaklardır. Bu amaçla bilinen en büyük soygunculardan olan ve hapishanede yatan Joe Bang’i kaçırmayı da planlarına dahil ederler.

CEVAP VER