Yves Rocher Jumbo Göz Kalemi

Doğal makyaj, her zaman bakımlı ve hoş görünmek için gayet kolay bir stil. Üstelik bu makyajı her kadın yapabilir! Yves Rocher ile doğal renklerin dünyasına “Merhaba!” deyin. En yeni Yves Rocher Jumbo Göz Kalemi doğal makyajınızın demirbaşı olacak!

Yves Rocher Jumbo Göz Kalemi

Makyaj yapmayı her kadın sever, ancak bazıları daha doğal veya hafif makyajı tercih eder. Özellikle bu yaz sıcaklarında… Zaten yaz geldiği vakit kadınlar bir güzelleşiyor, renkleniyor. O yüzden yazın makyaj yapmak daha temel ürünlerle sınırlanabilir. Örneğin; göz makyajında farları geçici bir süre rafa kaldırmak isteyebilirsiniz. Yine de “ Yazın far kullanmayı sevmiyorum ama gözüm tamamen çıplak görünsün de istemiyorum. Yapabileceğim en temel göz makyajı nasıl olmalı?” diyenler için yazdık! En Yenileri’nin bugünkü konuğu Yves Rocher Jumbo Göz Kalemi.

Yves Rocher Jumbo Göz Kalemi

Bu ürün için göz kalemi dedik ancak Yves Rocher Jumbo Göz Kalemi çok yönlü bir ürün. Krem dokusu ve kalem yapısı sayesinde hem göz kalemi hem de far olarak rahatça kullanılabilir. Far olmasının yanı sıra kalem formundan dolayı eyeliner gibi de kullanılabilir. Renkleri tek başına kullanabildiğiniz gibi, birbirleriyle karıştırıp smoky göz makyajı da yapabilirsiniz. Yumuşak ve kremsi yapısı, göze kolay ve pürüzsüz uygulanmasını sağlar. Hafif bronzlaşmış teninizde gözlerinize renk vermek ve aynı zamanda gözleri aydınlatmak için Yves Rocher Jumbo Göz Kalemi mükemmel bir seçenek!

Yves Rocher Jumbo Göz Kalemi

Kadınların güzelliği için çalışırken doğanın da güzelliğini unutulmamış. Sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan elde edilen Sedir Ağacı ambalajlı Yves Rocher Jumbo Göz Kalemi’nin mat ve sedefli birbirinden güzel renklerinden dilediğinizi seçip gözlerinizi renklendirebilirsiniz.

CEVAP VER