Sinan Ceceli feat. Ezo – Aç Aç

Sinan Ceceli, 2017 yılının en dikkat çekici işlerinden bir tanesini yaparak ön plana da çıkmaya karar verdi. Daha önce aranjör olarak müzik dünyasında birçok önemli isimle çalışan Sinan Ceceli, “Söyle” isimli albümü ile daha önce Musafa Ceceli’nin yaptığı gibi ön sahneye kendisini transfer etmiş oldu. “Söyle” albümü çok yeni iken albüm dışı tekli bir çalışma ile de sevenlerine sürpriz yaptı. Söz, müzik ve düzenlemesinde doğrudan katkı yaptığı “Sinan Ceceli feat. Ezo – Aç Aç” isimli şarkıda Azerbaycan doğumlu genç şarkıcı Ezo ile birlikte klipte de yer aldı.

Sinan Ceceli feat. Ezo – Aç Aç

Ezo, daha önce Rafet El Roman’ın desteği ile keşfedilip Türkiye müzik piyasasında adını duyururken yine Rafet El Roman ile birlikte yaptığı düetlerle de çok beğenilmişti. Sinan Ceceli ise uzun yıllardır ağabeyi ile birlikte aranjörlük, söz yazarlığı, beste ve nihayet düetlerle kendi hayran kitlesine sahip bir müzik adamı.

İki önemli müzisyeni bir araya getiren “Aç Aç” isimli şarkı, video klibinde bir önemli ismi daha ekibe dahil etmiş. Klibin yönetmenliğini Hasan Kuyucu yapmış. Hasan Kuyucu’yu ise yakın zamanda sayısız kaliteli işte imzası olan bir yönetmen olarak tanıyoruz.

CEVAP VER