Physicians Formula Eye Booster Serum Eyeliner – Kahverengi

Makyaj tarihinin en zorlu dersi kuşkusuz eyeliner. Ancak makyajda eyeliner’ın yeri çok önemli. Bunun için biri eyeliner’lı diğeri eyeliner’sız fotoğrafa bakmanız yeterli. Eyeliner’ı vazgeçilmez yapan tüm görünümünüzü bir anda değiştirmesidir. Tabii ki bu, eyeliner’ı ne kadar mükemmel çektiğinizle de alakalı. Sizi eyeliner yolunda mükemmelliğe bir adım daha yaklaştıracak bir ürün var. En Yenileri’nin bugünkü konuğu Physicians Formula Eye Booster Serum Eyeliner! Sevilen ürünün kahverengi tonu da artık bizimle!

Physicians Formula Eye Booster Serum Eyeliner

Siyah renk, göz makyajında en çok kullanılan ve herkese de yakışan bir renktir. Ama özellikle bahar ve yaz aylarında günlük hayatta kullanmak için farklı renk alternatifi arayışına girebilirsiniz. Özellikle de kahverengi eyeliner günlük makyaj için gözlere doğal ve yumuşak bir görüntü verir. Physicians Formula Eye Booster Serum Eyeliner’ın hakkında daha önce hiç kötü eleştiri yapılmamış olması zaten bu eyeliner’ın güzelliğini anlatır nitelikte. Şimdi ise kahverengi tonu, keçeli kalem ucunu andıran güzel koyu renkli bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Physicians Formula Eye Booster Serum Eyeliner

Eyeliner çekmek sanıldığı kadar zor değil fakat biraz tecrübe gerektiriyor. El alışkanlığı kadar ürünün size tanıdığı kolaylık da bir o kadar önemli. Genelde keçe uçlu eyeliner’lar pratik olarak gözükse de hiçbir zaman vaat ettiklerini yerine getiremezler. Keçe uçlu eyeliner’lar ya az pigmentli olurlar, yan yatırarak sürülmediği sürece iyi bir çizgi çekmenize izin vermezler, ya da kalıcı olmazlar. Ancak Physicians Formula Eye Booster Serum Eyeliner’ın fırçası ne çok sert ne de çok esnek. “Eyeliner olayını hiç beceremiyorum” diyenler bile bu ürünle rahatça düzgün bir hat çizebilir.

Physicians Formula Eye Booster Serum Eyeliner

Physicians Formula Eye Booster Serum Eyeliner’ın bir diğer özelliği ise, adında da geçen “serum” kelimesinden de anlaşılacağı üzere kirpikleri besliyor olması. 4 hafta sonunda kirpiklerinizde gözle görülür bir sonuç vaat ediyor. Eye Booster Serum Eyeliner ‘ın Kahverengi tonu ile gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkartırken serum özelliği ile kirpiklerinizi güçlendirebilirsiniz. Unutmayın; kusursuz çekilmiş kahverengi bir eyeliner tüm göz renkleri ile uyum sağlar!

CEVAP VER