Kendrick Lamar feat. Rihanna – Loyalty

Kendrick Lamar ve Rihanna’nın bir arada bulunduğu “Loyalty” klibi yayımlandı. Beklenildiği gibi büyük beğeni alan klip yayımlandığı gibi dünyanın her yerinden milyonlarca izleyici ile buluştu.

2017 yılının en iyi albümlerinden biri olan “DAMN” ismini taşıyan 4. stüdyo albümü ile bu sene adını sıkça duyduğumuz Amerikalı yıldız Kendrick Lamar “Loyalty” şarkısının video klibinde Rihanna ile kameralar karşısına geçti. Çıtasını daima koruyan Amerikalı hip hop yıldızı sadece rap müzik dinleyicileri için değil, her türlü iyi müzik dinleyicileri için kesinlikle dinlemesi gereken bir şarkıcı.

Kendrick Lamar feat. Rihanna – Loyalty

Bir rap sanatçısından daha fazlası olduğunu başarısı ile kanıtlamış olan Kendrick Lamar, Rihanna’nın yer aldığı “Loyalty” video klibi ile milyonlara ulaştı. Rihanna yine güzelliği ile göz kamaştırdı. Her klibi büyük bir zevkle izlenen Amerikalı yıldız, bu klibi ile de çıtasını korumayı başardı.

Şarkının sözleri Kendrick Lamar, Sounwave, Terrace Martin ve Dj Dahi tarafından yazıldı. Kendrick Lamar ve Rihanna’nın bir arada bulunduğu video klibi, The Little Homies ve Dave Mayers çekti.

CEVAP VER