Bırak Kendini (Lasciati Andare)

İtalya yapımı dram filmi “Bırak Kendini” (Lasciati Andare), sezonun çok iddialı olmayan fakat hoş bir seyir vaat eden filmlerinden biri. İzleyiciler için alternatif olarak değerlendirilebilecek kapasitede ve 4 Ağustos 2017 Cuma günü itibariyle sinema salonlarımızda yerini alacak.

Filmin yönetmen koltuğunda Francesco Amato oturuyor. Senaryoyu yazan isim Francesco Bruni. Müziklerde Andrea Farri görev yaptı.

Bırak Kendini

Oyuncu kadrosunda ise Toni Servillo, Carla Signoris, Luca Marinelli, Verónica Echegui, Giovanni Storti, Claudio Pallitto, Valentina Carnelutti, Glen Blackhall, Paolo Graziosi, Pietro Sermonti ve Giulio Beranek gibi isimler yer alıyor.

Özet:

Elia, ayrıldığı karısı ile aynı yerde yaşamaktadır ve onun komşusu olmuştur. Psikolog olarak kariyerine devam etmektedir ve aldığı kilolar sorun haline gelince spor yapmaya karar verir. Bu amaçla spor eğitmeni olan Claudia’ya başvurur ve ikili birlikte çalışmaya başlar. Claudia bir annedir fakat evli değildir ve o da Elia’nın desteğini almaya başlar. Bu tanışıklık aynı dönem içerisinde her ikisinin de fiziksel ve ruhsal olarak daha iyi hissetmelerini sağlayan bir beraberlik olacaktır.

CEVAP VER