Aydın Kurtoğlu’ndan Yeni Klip

“Tüh Tüh” şarkısının ardından çocuklara sporu sevdirmek için katkıda bulunmak isteyen sanatçı “Spor Aşk” isimli şarkısına klip çekti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile video klip çekimi tamamlandı. Aydın Kurtoğlu’nun yeni klibi içerisinde bir sürpriz de yer alıyor. Bu defa oğlu ve yeğenleri ile aynı klipte. Klip yakında tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yer alacak.

“Spor Aşk” şarkısının klibi Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi’nde çekildi. Hasan Kuyucu’nun yönetmenliğini yaptığı klipte çocuklara sporu aşılamak amacı ile tüm ekip büyük bir özveri ile çalıştı. Başarılı şarkıcı verdiği röportajında, video klibin reklam filmi kalitesinde çekildiğini vurguladı. ”Spor Aşk” projesi adına konuşan Spor İstanbul Genel Müdürü İsmail Özbayraktar ise yapılan her işte çocukların mutluluğuna önem verildiğini belirterek, çocukları spora davet etti.

Aydın Kurtoğlu’ndan Yeni Klip

Aydın Kurtoğlu Kimdir?

Babası Cengiz Kurtoğlu’nun izinden giderek başarılı şarkılara imza atan Aydın Kurtoğlu, 1983 doğumlu. Rize’de doğan sanatçı katılmış olduğu bir yarışma sayesinde müzik dünyasına girmiştir. “Köle” isimli single çalışması ile başarılı çıkış yapan sanatçı, 2015 senesinde albüm çalışmasına başlayarak, “Hayırlı Günler” isimli albümünü çıkarmıştır. Aynı sene içerisinde ise ‘en iyi çıkış yapan sanatçı’ olmuştur.

CEVAP VER