adL Dantelli Tulum

adL Dantelli Tulum

Bir davetin olmazsa olmazı oradaki kadınlar arasındaki şıklık yarışıdır. Kadınlar her ne kadar eşlerine ya da partnerlerine ne giymesini gerektiğini sorsa da, aslında kendi bildiğini okur. Eğer bir topluluğa giriliyorsa da, mutlaka orada kadınlar arasında bir yarış vardır ve kadınların çoğu birbiri için giyinir. Tüm sırları ortaya döktüğümüze göre, artık bir davete giyilebilecek en yeni ürünü incelemeye geçebiliriz. adL markasının en yeni ürünlerinden biri ve davet giysisi deyince akla gelen bir model olan, adL Dantelli Tulum karşınızda.

Tulum pek çok kadının tercih ettiği, son derece rahat ve kullanışlı bir ürün oldu. Özellikle belirli süredeki davetlerde tek parçada şık olmayı vaat eden bu ürünler, biçilmiş kaftan olarak dolaplarda yerini aldı. Belirli süreler diyoruz, çünkü bu giysi türünün bir handikabı var. Bu da zorunlu lavabo ziyaretleri sırasında ürünü üzerinizden komple çıkarmak zorunda olmanız. Çokça merak edilen bu konuya açıklık getirdiğimize göre, adL markasının göz alıcı ürünü olan adL Dantelli Tulum ürününü incelemeye geçebiliriz.

Yuvarlak yaka, göğüs bölgesine kadar dantel devam eden adL Dantelli Tulum, yine aynı hizada arkada da dantel kumaşla devam ettirilmiş. Kolsuz olan üründe göbek bölgesinde, iki tarafta da bulunan pencereler bırakılmış. Bu görünümüyle şık bir dekolte ve detay sunan model, topuklara kadar devam eden geniş paça tasarımıyla, şık olma yarışında sizi üst sıralara taşıyabilir.

Siyah ve beyaz renk seçeneğine sahip olan adL Dantelli Tulum, tulum modelleri arasında oldukça şık ve zarif bir ürün olarak dolabınızdaki kurtarıcı parçalar arasında yerini alabilir.