Wet n Wild Lash Renegade Maskara

Wet n Wild Lash Renegade Maskara

Söz konusu cilt bakım ve makyaj olduğunda biz kadınlar çok hassasız. Gerekirse aradığımız ürünü bulmak için mağaza mağaza dolaşır, bütün internet sitelerini gezeriz. Yeni ürünler çıktığında gider onları alır ve hemen denemek isteriz. İşte tam da sözünü ettiğimiz gibi bir ürün Gratis raflarında yerini aldı. Yeni Wet n Wild Lash Renegade Maskara bugünkü konuğumuz.

Belki bir fondöten, bir BB kremden vazgeçebiliriz ama maskaradan asla! Kirpiklerimizin makyajı maskaralar en kıymetli makyaj malzemelerimizden. Biri bitmeden diğerini hemen yedeklediğimiz maskaralara geçtiğimiz günlerde bir yenisi eklendi. Türkiye’ye yeni gelen Wet n Wild ürünlerinden Lash Renegade Maskara şık tasarımı ile dikkatleri hemen üzerine çekiyor. Fırçası ise oldukça merak uyandırıcı.

Dolgun ve hacimli kirpikler mi? Kıvrık kirpikler mi? Yoksa hepsi birden mi? Yeni Wet n Wild Lash Renegade Maskara’nın çoklu özel fırçasının yarattığı etki kirpikleriniz için aranan kan olabilir. Hem üst hem de alt kirpikleriniz için aynı uçta farklı iki fırçaya sahip Wet n Wild Lash Renegade Maskara, tüm kirpiklerinizi etkisi altına almaya kararlı gibi gözüküyor! Alıştığımız şekliyle karşımıza çıkan plastik fırçası ile kirpiklerinize dolgunluk verdikten sonra, ucundaki topu andıran fırçasıyla hem alt kirpiklerinizi hem de diğer düz fırçanın ulaşamadığı minik kirpiklerinize ulaşma imkânı sağlıyor.

Konu makyaj olduğunda farklı şeyleri denemeyi seviyoruz dedik ancak bütçemize de dikkat etmemiz gerekiyor. Yüksek kalitede bir formüle sahip Wet n Wild Lash Renegade Maskara, kalıcılığı, hacim veren yapısı ve temizlerken sağladığı kolaylık ile kalbimizi fethetmeyi başardı.