Gülşen feat. Ozan Çolakoğlu – Büyük Hatırın Var

Gülşen yazı yeni bir klip ile karşıladı. 2015’te yayınlanan “Bangır Bangır” albümünden daha önce “Bangır Bangır” ve “Dan Dan” isimli şarkıları için video klip çekmişti.  Başarılı şarkıcının yeni video klibi “Büyük Hatırın Var” isimli şarkıya geldi. Şarkının sözü Gülşen’e ait. Müzik ise Gülşen’e ve Ozan Çolakoğlu’na ait. Klibin yönetmenliğinde Koray Birand bulunuyor.

“Büyük Hatırın Var” video klibinin çekimleri Koray Birand’ın yönetmenliğinde tam olarak iki gün sürdü. Klibin stylingini Mahizer Aytaş yaptı. 10 manken ise klipte Gülşen’e eşlik etti.

Gülşen feat. Ozan Çolakoğlu – Büyük Hatırın Var

2015 yazı denilince akıllara ilk gelen Gülşen’in “Bangır Bangır” şarkısı. Ayrıca klibindeki imajıyla da çok konuşulmuştu. Her şarkısı ile hit olmayı başaran Gülşen, kliplerindeki imajı ile de olay oluyor. “Büyük Hatırın Var” şarkısı ile de uzun zaman adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Gülşen, “Büyük Hatırın Var” klibini yayınlamadan henüz 4 gün önce aynı albümden “Can Yeleği” isimli şarkıdan “Aşk güneş olup kavuruyor içimi, Sen ısınmadın mı?” sözlerini resmi sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Hayranları Gülşen’den “Can Yeleği” için de bir klip bekliyor.

CEVAP VER