Oxxo Turuncu Büzgülü Sweatshirt

Bu sezon sonbahar ürünlerinde dikkat çeken yazdan kalma renkler. Yaz sezonunda da rastladığımız rengârenk çizgiler, kışa girerken içimizi ısıtmaya geliyor. Trend ürünlerin adresi Oxxo markası da cıvıl cıvıl bir ürünle karşımıza çıkıyor. Markanın en yeni ürünlerinden biri olan Oxxo Turuncu Büzgülü Sweatshirt ürününü giymek için rüzgar çıksın diye dua edebilirsiniz.

Oxxo Turuncu Büzgülü Sweatshirt

Sweatshirtler rahatlık timsali ürünlerdir. Hemen her şeyin üzerine kolaylıkla kombinlenebilen bu ürünler, şık detaylarla ofis ortamında bile tercih edilebilir. Sezonun en ilgi çekici sweatshirtlerinden biri ise, yazın bile jean şortlarla üstümüze giyebileceğimiz bir olan Oxxo Turuncu Büzgülü Sweatshirt.

 Oxxo Turuncu Büzgülü Sweatshirt

Oxxo markası bayan giyim konusunda modanın nabzını tutan markalardan biri. Markanın her sezon bünyesine kattığı ürünler birbirinden tarz ürünler oluyor. Son derece hızlı ve güvenli alışveriş sunduğu sitesiyle de tercih edilmelerini arttıran marka, kadın giyiminde bir marka devi. Bu marka devinin en yeni ürünlerinden biri olan Oxxo Turuncu Büzgülü Sweatshirt ise, onu tanımayanlar için bugüne kadar büyük kayıp yaşadığını kanıtlayan bir ürün.

Oxxo Turuncu Büzgülü Sweatshirt

Oxxo Turuncu Büzgülü Sweatshirt kayısı turuncusu renginde bir sweatshirt. Yuvarlak yaka tasarlanan üründe, etek kısımlarında yine aynı kumaş ve renkte büzgü detayı ile hareketlendirilmiş. Yarısı pamuk, yarısı ise polyester tercih edilen kumaşı ne terlemenize, ne de üşümenize izin vermeyecektir.

Oxxo Turuncu Büzgülü Sweatshirt jean, jean kot ve hatta kumaş pantolonlarla bile uyum sağlayabileceğinden, dolabınızda olması gereken bir ürün.

 

 

CEVAP VER