Aleyna Tilki Bir Günde 6 Milyona Ulaştı

Genç şarkıcı Aleyna Tilki yaptığı açıklamalarda değişik bir tarzda şarkıyla hayranlarının karşısında çıkacağını belirtmişti. Beklenen video klip yayınlandı ve hayranlarına ulaştı. İlk büyük çıkışından sonra son klibi “Sen Olsan Bari” ile Aleyna Tilki Bir Günde 6 Milyona Ulaştı. Giydiği kostümler, yaptığı danslar ile kendisinden uzun bir süre söz ettirecek gibi görünüyor.

Aleyna Tilki Bir Günde 6 Milyona Ulaştı

“Sen Olsan Bari” şarkısının video klibi Aleyna Tilki’nin odasında başlıyor. Video klipte dikkat çeken bir ayrıntı gizli. Odanın duvarında ‘Canım Ben Aleyna’ yazısı bulunuyor. Işıklandırma ile de daha belirgin hale getirilmiş. Aleyna Tilki’nin son klibinde dikkat çeken bir de Ayıcık var. Tüm klip boyunca Ayıcık ve Aleyna Tilki’nin beraber bulunuyorlar. Pembe bir ananasın kesilmesi ile klip son buluyor.

Aleyna Tilki Bir Günde 6 Milyona Ulaştı

Şarkının söz ve müziği Ersay Üner’e, düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait.

Aleyna Tilki Kimdir?

2000 doğumlu olan Aleyna Tilki Konya doğumludur. Katıldığı bir yarışma programında ‘Gesi Bağları’nı söyleyerek ünlenen Aleyna Tilki, Emrah Karaduman ile birlikte çıkardıkları ‘Cevapsız Çınlama’ ile başarılı bir çıkış yaptı. Çok ufak yaşlardan itibaren yeteneğinin farkında olduğunu belirten genç şarkıcı, annesinin desteğini de vurguluyor. Kazandığı para ile müzik eğitimini devam ettirerek yeni başarılara imza atmak istiyor.

CEVAP VER