Gülşen ft. Cem Belevi & İlyas Yalçıntaş – Birlikte Güzel

Gülşen, İlyas Yalçıntaş ve Cem Belevi “Birlikte Güzel” isimli şarkı ile bir araya geldi. Kurumsal bir proje için Ozan Çolakoğlu’nun arenje ettiği şarkıyı beraber seslendirerek  sevenleri ile buluştular. 3 ünlü ismin bir araya gelmesi ise şarkıya ayrı bir hareket katıyor.

Yaz ayları gelince enerjik, yüksek tempolu şarkıları da sıkça duyuyoruz. Özellikle plajlarda ve eğlence yerlerinde çalan hareketli şarkılar arasında bu yaz “Birlikte Güzel” şarkısı ile de eğleneceğiz.

Gülşen ft. Cem Belevi & İlyas Yalçıntaş – Birlikte Güzel

Bu yıl sıkça duyacağımız “Birlikte Güzel” tüm müzik platformlarında yayımlandı. Kısa sürede en çok dinlenenler arasına girmeye aday bir şarkı. Ozan Çolakoğlu‘nun arenje ettiği şarkı özellikle arkadaşlarla birlikte otururken keyifle dinlenecek enerjik ve eğlenceli bir şarkı. Ya da tam moralin bozulduğunda açıp dinleyerek keyifleneceğin bir şarkı. Özellikle sözleri ile dikkatleri çekecek olan şarkının yanı sıra Gülşen, İlyas Yalçıntaş ve Cem Belevi’nin eğlenceli tavırları da video klipte oldukça dikkat çekici. Sözleriyle de tam bir yaz şarkısı. Kurumsal bir proje için hazırlanan şarkının sözü ve müziği Gülşen’e ait.

CEVAP VER