Twist Lale Boncuklu ve Kelebek Aplikeli Jean Mont

Birbirinden farklı marka ve ürünleri tanıttığımız sitemizde sonbaharı, ilkbaharın enerjisi ile sizinle birlikte heyecanla karşılıyoruz. Sonbahar sezonunun yepyeni ürünleri, markaların vitrinlerini ve internet sitelerini süslemeye başladı. Modanın kalbinin attığı markalardan biri olan, Twist markası da yeni sezonu karşılayan markalar arasında yerini aldı. Markanın en yeni modellerinden biri olan, Twist Lale Boncuklu ve Kelebek Aplikeli Jean Mont ürünü ise bugünkü konuğumuz.

Twist Lale Boncuklu ve Kelebek Aplikeli Jean Mont

Sonbahar demek geçiş demek, yazlık ürünlere doyamazken, onları ceketlerle kombinlemek demek. Hepimiz severek kullandığı jean montlar, sonbahar mevsiminin vazgeçilmez kurtarıcılarıdır. Jean montlar, mevsimin getirdiği ani hava değişimlerinden bizi korurken, aynı zamanda hala yazlık ve ince giyinmemize de olanak sağlarlar. Sonbaharda hava tam soğumadığı için, bir günde yaşanan dört mevsim dalgasına karşı jean montlar, kalın kumaşları ve dayanıklı yapısıyla biçilmiş kaftandırlar. Twist markası da en yeni ürünlerinde Twist Lale Boncuklu ve Kelebek Aplikeli Jean Mont ile size şahane bir sonbahar alternatifi sunuyor.

Twist Lale Boncuklu ve Kelebek Aplikeli Jean Mont (1)

Adından da anlaşılacağı gibi kelebek işlemeleri ve düğme kısımlarında çengelli iğne ile sabitlenmiş püsküllü lale şeklinde boncuklar bulunan Twist Lale Boncuklu ve Kelebek Aplikeli Jean Mont, modanın ürün bulmuş hali. Jean renginin siyah tercih edilmesiyle tüm işleme ve detaylar daha da göze batar hale getirilmiş.Twist Lale Boncuklu ve Kelebek Aplikeli Jean MontTamamı pamuk kumaştan üretilen Twist Lale Boncuklu ve Kelebek Aplikeli Jean Mont, sonbaharda sizi soğuktan korurken, renkli ve eğlenceli ruhuyla sonbaharın hüzünlü havasından da sizi koruyacaktır.

CEVAP VER