Bahadır Tatlıöz – Takvim

Bahadır Tatlıöz – Takvim

2005 yılında ilk albümünü yayımlayan Bahadır Tatlıöz her yeni şarkısı ile daha çok beğeni toplamaya devam ediyor. Genellikle slow şarkılar ile karşımıza çıkan başarılı sanatçı bu defa eğlenceli, enerjik ve yepyeni solo çalışması ile karşımızda.

Şarkının söz, müzik ve aranjesi kendisine ait. Yetenekli müzisyen aynı zamanda klibin de yönetmenliğini üstlenendi. Şarkının vokallerinde yer alan Buray ve İlyas Yalçıntaş da şarkıya ayrı bir heyecan kattı. Tam olarak sekiz saatte tamamlanan klipte aynı zamanda oyuncu olarak da eşlik ettiler. Oyuncu Dilara Önbey de klipte rol aldı. Rengarenk, eğlenceli bir klip çekimini gerçekleştiren Bahadır Tatlıöz yine bir başarıya imza attı. Klibin kendi içinde eğlenceli bir hikayesi de var. Bolca sürprizlerin bulunduğu klip tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Bahadır Tatlıöz Kimdir?

İstanbul doğumlu, 41 yaşında olan sanatçı profesyonel müzik hayatına ünlü isimlere müzisyen ve besteci olarak eşlik ederek başladı. İlk albümünü 2005 yılında Orhan Osman, Cem Aksel gibi önemli müzisyenlerin desteği ile yayımladı. Albümün ismi ise “Çalıjazz”. 2012 yılında “Yıllar” adlı albümü ile beğeni toplayan sanatçı “Bedende Ruh Yokken” şarkısında Gökhan Türkmen ile düet yaparak başarılı bir projeye imza attı. 2014 yılında ise “Bana Dair” albümünü çıkardı.