Anne (Kidnap)

“Anne” (Kidnap) filmi, yapımcı firmanın iflas etmesinden dolayı bir belirsizlik dönemi yaşadı ve gösterim ihtimalinin ortadan kalkması dahi gündeme geldi. Ancak bu sorun daha sonra giderildi ve yurt dışı gösteriminin ardından 4 Ağustos itibariyle ülkemizde de vizyona *+girecek.*Anne (Kidnap)

Film kaçırılan bir çocuğun öyküsünü anlatıyor ve başından sonuna dek düşmeyen bir tempo ile devam ediyor. Dünyaca ünlü yıldız Halle Berry ise kaçırılan çocuğun annesi rolünde epey zor bir iş üstlenmiş.

Yönetmen koltuğunda Luis Prieto var. Senaryo Knate Gwaltney’e ait. Müziklere imza atan isim Federico Jusid.

Oyuncu kadrosunda Halle Berry’e eşlik eden isimlerin başlıcaları ise Christopher Berry, Dana Gourrier, Sage Correa, Kristin McKenzie, Michelle DeVito, Malea Rose, Kurt Krause, Ritchie Montgomery ve Lew Temple.

Anne (Kidnap)

Özet:

Karla Dyson, oynamak isteyen oğlu Frankie’yi parka getirmiştir. Çocuk normal bir şekilde oynarken bir süre sonra sesi duyulmaz olur ve anne çok geçmeden çocuğunun zorla bir arabaya alınmaya çalışıldığını fark eder. Derhal peşlerine düşer ve polislerden de yardım ister. Ancak bu işin kendisi tarafından hallolabileceğini düşünür ve ne pahasına olursa olsun çocuğunu kurtarmaya kararlıdır.

CEVAP VER