Orman Çetesi

“Orman Çetesi” (Les As de la Jungle), 28 Temmuz itibariyle vizyonda olacak Fransa yapımı bir animasyon. Macera ve komedinin bir araya geldiği hikayesiyle çocuk ve ailelere güzel vakit geçirme amacı taşıyor.

Orman Çetesi-1

Filmin yönetmeni David Alaux, Senaryo kısmında da çalışan yönetmene ayrıca Eric Tosti ve Jean-François Tosti eşlik etti. Müziklerde Olivier Cussac görev aldı.

Orijinal dublaj kadrosunda ise Philippe Bozo, Laurent Morteau, Pascal Casanova, Céline Monsarrat, Emmanuel Curtil, Maïk Darah, Paul Borne, Frantz Confiac, Richard Darbois ve Alain Dorval gibi isimler karakterlere hayat verdi.

Orman Çetesi

Özet:

Bir penguen olan Maurice, aynı zamanda içinde bir kaplanla birlikte yaşamaktadır. Zaten yine bir kaplanın himayesinde büyümüş ve zamanla bir Kung Fu ustasına dönüşmüştür. Tüm arkadaşları ile birlikte ormanda hayatını sürdürürken, bir yandan da ormanı adil bir şekilde yönetmenin planlarını yapmaktadır. Bunda annesini örnek almasının rolü büyüktür. O bu planları kurarken, Koala Igor ise ormanı ortadan kaldırmak için babun bebekleri ile işbirliği yapmaktadır. Maurice ve arkadaşları bir an evvel bu duruma çare bulmak zorundadır.

CEVAP VER