Live Clean Monoi Oil Şampuan

Denizin, havuzun, güneşin tadını çıkarırken tatilde saç bakımını ihmal edenler şimdi saçlarını eski sağlığına nasıl kavuşturacağını düşünmeye başladı. Aslında sadece tatil sonrası saç bakımı değil, tatil öncesi hatta her an saç bakımına ihtiyacımız var. Çünkü ne yaparsak yapalım saçlarımız yıpranıyor. Watsons’larda satılan vegan saç bakım markası Live Clean, en yeni serisi Monoi Oil ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Live Clean Monoi Oil Şampuan, yıpranmış saçların en iyi dostu saç bakım yağlarının gücüyle imdadınıza yetişiyor!

Live Clean Monoi Oil Şampuan

Live Clean Monoi Oil Şampuan, Monoi yağının iyileştirici özelliği ve muhteşem kokusu ile hasar daha başlamadan saçı güçlendirmeyi vaat ediyor. Çünkü Monoi yağı, diğer bitkisel yağlar gibi saç telini sarması dışında, saç gövdesine de nüfus ederek saçı tamir edici ve hasar karşı saçı koruma özelliğine sahip.

Formülünde paraben, silikon ve sülfat bulunmayan Live Clean Monoi Oil Şampuan %98 organik sertifikalı. İçerisinde bulunan vitaminler sayesinde yıpranmış saçlara ihtiyacı olan bakımı doğala en yakın yoldan sağlayacaktır. Unutmayın; saçlarınıza ne kadar iyi davranır, sevecen yaklaşırsanız, o kadar olumlu dönüş alırsınız!

Live Clean Monoi Oil Şampuan

Monoi Oil

Monoi Oil, yani Monoi yağı, Pasifik adalarında kadınlar tarafından ışıltılı bir cilt ve sağlıkla parlayan saçlara sahip olmak için 2000 yıldır kullanılan bir yağ. Monoi yağı, Hindistan cevizi yağı ve nefis kokulu tiare çiçeğinin geleneksel bir method ile işlenmesiyle elde ediliyor. Monoi yağı, saç bakımında adını en çok duyduğumuz yağlardan Argan yağının pabucunu dama atacak gibi gözüküyor. Peki, bu Monoi yağına nasıl ulaşırız diye soracak olursanız cevabı Live Clean markası vermiş. Live Clean Monoi Oil Şampuan, boyadan, fazla kimyasal işlemlerden ve yüksek ısıdan zarar görmüş saçları onarmayı ve kaybettiği nemi geri kazandırmayı amaçlıyor.

 

CEVAP VER