Stefanel Fırfırlı Suni Deri Elbise

Siz havuzda balıklama, denizde çivileme atlayın, biz sonbahardaki ‘event’ler için modayı takip ederiz. Modanın en güzel yanı geleceği takip etmesi olunca, güzel giyinmek için geriye sadece vücut ölçülerini bilmek kalıyor. Zarif kadının giyim adresi Stefanel markası 2017/18 sonbahar-kış koleksiyonunun en yeni ürünlerinden biri olan Stefanel Fırfırlı Suni Deri Elbise ile karşınızda.

Modern ve şehirli çizgisi ile birlikte kıymetli iplikler ve geliştirilmiş dokularla kadınsı çekiciliği ön plana çıkarmayı amaçlayan Stefanel markası, yine birbirinden şık bir koleksiyona imzasını atmış. Her sezon ürünleri zarafette birbiriyle yarışan markanın bu sezon da çizgisi devam ediyor. Stefanel Fırfırlı Suni Deri Elbise dolabınızda bulunmasını isteyeceğiniz, oldukça şık bir parça.

Stefanel Fırfırlı Suni Deri Elbise

Açık yeşil ve mavi olmak üzere iki renk seçeneğine sahip Stefanel Fırfırlı Suni Deri Elbise, adı üzerinde suni deri malzemeden tasarlanmış bir elbise. Streç ve kolsuz yapıda tercih edilen ürün, üst kısmı daha dar bırakılırken, alt kısmı geniş bırakılarak geniş kalçalı kadınların bile kullanabileceği bir model olmuş. Etek kısmı geniş kloş tasarlanarak, etek boyu dizde kesilmiş. Elbisenin ön kısmında, boyundan bele kadar düğmelerle ve yanındaki minik fırfırlarla hareketlendirme katılmış.

Stefanel Fırfırlı Suni Deri Elbise

Kokteyl, davet, düğün, nişan kısacası pek çok event için kullanılabilecek Stefanel Fırfırlı Suni Deri Elbise, Stefanel mağazalarında ve internet sitesinde sizleri bekliyor.

CEVAP VER