Güven Yüreyi – “Sen Maşallah”

Derya Uluğ ile ortak çalışması sonrası ortaya çıkan “Sen Maşallah” ile başarılı bir çıkış yaparak karşımıza çıkan Güven Yüreyi aynı zamanda O Ses Türkiye yarışmasında da yeteneğini sergilemişti. Yarışmada gösterdiği performansı ile gönüllerde yer edinen sanatçı şimdi ise ilk single çalışması ile müzikseverlerin karşısına çıktı.

Güven Yüreyi - Sen Maşallah

Şarkının nakarat bölümlerinde Derya Uluğ eşlik ediyor. Kıbrıs’ta gerçekleşen çekim sırasında Derya Uluğ’un sürpriz yaparak, kamera karşısına geçmesi ise şarkıcının hayranlarına da sürpriz oldu. İkilinin beraber seslendirdiği şarkı beğeni toplamaya devam ediyor. Bu gidişle tatil mekanlarında sık sık duyacağız.

Güven Yüreyi “Sen Maşallah” çalışmasının sözü ve müziği Derya Uluğ-Asil Gök, düzenlemesi ise Asil Gök-Osman Çetin imzası taşıyor. Bedran Güzel yönetmenliğinde çekilen klipte yer alan Derya Uluğ’un güzelliği ise dikkatleri topluyor.

Güven Yüreyi Kimdir?

26 yaşında olan genç sanatçı 2013 yılında katıldığı O Ses Türkiye yarışması ile tanınmıştı. 13 yaşında müzik ile tanışan Güven Yüreyi, Selami Şahin’in “Sen Sevdalı Ben Belalı” şarkısı ile yarışmaya katılarak beğeni toplayarak, Murat Boz’un takımına dahil olmuştu.

CEVAP VER