Düzensiz Düzenbazlar

“Düzensiz Düzenbazlar”, bu Cuma günü itibariyle vizyona girecek bir komedi filmi. Çekimleri Trakya bölgemizde yer alan şehirlerden biri olan Kırklareli’nde gerçekleştirilen film, kısıtlı bir kadroyla çekilen yapımlardan. Fragmanı sosyal medyada yayınlandıktan sonra olumlu ve olumsuz eleştiriler alsa da, eğlencelik bir filim olarak değerlendirilebileceğini söyleyebiliriz.

Düzensiz Düzenbazlar

Yapımcılığını Batı Yapım’ın üstlendiği filmin yönetmeni İbrahim Vurmaz. Kendisi aynı zamanda senaryoyu da yazan isim. Oyunculuklarda ise Metin Keçeci, İbrahim Vurmaz, Özkan Ayalp, Buket Efecan, Ömer Gecü ve Güray Özcan’ı görüyoruz.

Film ekibi, Kırklareli Üniversitesi’nin Kayalı Kampüsü’nde üniversite öğrencileri ile bir söyleşiye de imza atarak film süreci hakkında bilgiler verdi.

Düzensiz Düzenbazlar

Özet:

Mümtaz, sahtekar girişimcilerden biridir ve her daim kolay yoldan para kazanabilme arayışları içerisindedir. Buna rağmen her defasında başarısızlık yaşamıştır. Bu yolda beraber yürüdüğü Ziya ise ona bütün saflığı ile bağlı biridir. İki arkadaş benzer hayaller kurdukları sırada karşılarında Kara Davut’u bulurlar. Kara Davut daha önce aldattıkları biridir ve onlara zarar vermemek için ikiliye bir şart koşar. Hayatta kalmaları için bu isteği yerine getirmeleri gerekmektedir.

CEVAP VER