Wet n Wild Photo Focus Fondöten

En yeni Wet n Wild Photo Focus Fondöten’e merhaba deyin! Kendisi şimdiden tüm makyaj severlerin ilgi odağı oldu bile!

Fondöten tercihleri kişiyi rezil de eder vezir de. O yüzden fondöten seçimi yaparken çok iyi düşünmek gerek. İşte size bir seçenek: Wet n Wild Photo Focus Fondöten. Bu fondöten piyasa çıktığı günden itibaren yurtdışında baya ilgi gördü ve beğenildi. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde 32 yeni Wet n Wild ürünü Gratis raflarında yerini aldı. Photo Focus ten grubu ürünleri de en ilgi çekenlerden biri oldu. Özellikle de Photo Focus Fondöten.

Wet n Wild Photo Focus Fondöten

Flaşlı ve flaşsız olmak üzere toplam 7 farklı ışık çekimi ile pürüzsüzlük etkisi kanıtlanan Wet n Wild Photo Focus Fondöten, selfie çekimlere filtre ekleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Artık yeni filtreniz Wet n Wild filtesi! Evet, bu selfie işi aldı başını gidiyor. Wet n Wild ekibi, ürün geliştirme çalışmaları sırasında dünya çapında milenyum gençliğini hedef alan bir araştırmaya girişti. Bu genç kitlenin selfie çekimi için haftada toplam 1 saat ve her bir paylaşımın düzenlenmesi için 7 dakika harcadığını tespit eden Wet n Wild da boş durmadı ve kusursuz selfie için Photo Focus serisini geliştirdi.Wet n Wild Photo Focus Fondöten (2)Wet n Wild Photo Focus Fondöten’in en dikkat çeken özellikleri yüzü kusursuza yakın kapatması ve kalıcılığının uzun saatler devam etmesi diyebiliriz. Fondöten sıvı formda bir fondöten ve spatulayı andıran bir uca sahip. İnce yapılı bir fondöten olmasına rağmen kapatıcılığı ortadan yükseğe diyebiliriz. Doğal bir duruş için makyaj süngeri ile uygulamayı deneyebilirsiniz.

Wet n Wild Photo Focus Fondöten

Malum sezon düğün sezonu. Siz de özel günlerde kendi makyajını yapmaktan hoşlananlardansanız ve o gece de çok fotoğraf çekmeye niyetiniz varsa Wet n Wild Photo Focus Fondöten’e bir göz atmak isteyebilirsiniz.

CEVAP VER