Dua Lipa New Rules

“Be The One” şarkısı ile başarılı bir çıkış yakalayan 21 yaşındaki genç şarkıcı adeta müzik dünyasının keşfi oldu. Şarkılarının ve sesinin güzelliği bir yana genç şarkıcının güzelliği de dikkatleri topluyor. Dua Lipa New Rules ile büyüledi. Kısa sürede, youtube’da en çok izlenen videolar arasında yer almayı başardı.

Dua Lipa ilk stüdyo albümünde yer alan New Rules şarkısı için klip çektiğini sosyal medya üzerinden duyurmuştu. Klibin çıkış tarihini ise 7 Temmuz olarak hayranlarını iletmişti.

Dua Lipa - New Rules

Dua Lipa New Rules ile büyüledi

İngiliz-Arnavut asıllı güzel şarkıcı klibinden birbirinden güzel kızlara yer verdi. Büyüleyici klibi ile birçok izleyiciye ulaşmayı başardı. Müzik dünyasının genç, parlayan yıldızı olmayı başaran Dua Lipa’nın klibi, kısa zamanda, 35 milyonun üzerinde izleyiciye ulaştı. Dünyanın birçok yerinden hayran kitlesine ulaşmayı başaran genç sanatçının sırrı güzelliğinde olsa gerek.. Özgün imajı ve sesi ile Dua Lipa New Rules ile büyüledi.

Güzelliği ve tarzı ile hayranlarını büyüleyen sanatçı, Dua Lipa New Rules ile büyüledi. Şarkı yazın hitleri arasında yer almayı başardı. İlk albümde ki şarkısı ile başarısını katlayan genç sanatçı hayranları tarafından büyük ilgi görüyor.

CEVAP VER