Mavi Baskılı Beyaz Tişört

Boyfriend Jean’den sonra hayatımıza Boyfriend tişörtler de girdi. Bedenimizden birkaç beden bol olan bu tişörtler, yazın sıcaklık nedeniyle hepimizin tercihi haline gelmeye başladı. Mavinin en yeni ürünleri arasında da yer verdiği ürünlerinden biri olan Mavi Baskılı Beyaz Tişört tam da böyle bir ürün.

Mavi Baskılı Beyaz Tişört

Beyaz yazın belki de en çok giydiğimiz renktir. Kolay yıkanabilmesi, pamuklu olması, kombinin çok olması nedeniyle hepimizin dolabında birden fazla beyaz tişört var. Beyaz üzerine yapılan baskılarsa bu sezon sıkıcı yazılardan ibaretti. Duymaktan, görmekten sıkıldığımız sloganları o kadar çok beyaz tişört üzerinde gördük ki, düz beyaz halini bulamaz olduk. Mavi‘nin bu feryada ilaç gibi gelen Mavi Baskılı Beyaz Tişört ürünü ise hem şık hem de spor bir model.

Mavi Baskılı Beyaz Tişört

Yuvarlak yaka olan Mavi Baskılı Beyaz Tişörtkalıbıyla boyfriend yani bol bir ürün. Bembeyaz olan tüm tişörtte sadece omuz kısımlarında gri renkte baskı detayları yer alıyor. Bu baskılarda ise ikisi birbirinin simetriği olmak üzere, ince bir dal ve üzerinde yusufçuk figürü tercih edilmiş. Arkası tamamen düz beyaz tasarlanırken, önündeki baskı ile hareketlendirilmiş.

Günde birkaç giysi değiştirip, ne giyeceğimizi uydurmakta zorlandığımız bu sıcak günlerde, Mavi Baskılı Beyaz Tişört ürünü her kombinle rahatlıkla uyabilecek, günün kurtarıcı bir parça.

CEVAP VER