Edis – Çok Çok

Genç şarkıcı Edis aynı zamanda söz yazarı, besteci ve oyuncu. İlk olarak TV’de oyunculuk yaparken gördüğümüz Edis‘i artık birbirinden enerjik, tempolu şarkıları ve yakışıklılığı ile genç kızların kalbini kazanmayı başarmış başarılı bir sanatçı olarak ekranlarda görüyoruz. Edis – Çok Çok, bu yazın hitleri arasında yer almayı başardı.Edis - Çok Çok

Şarkıları ile farklı bir tarzı yakalayan başarılı sanatçının Temmuz ayında çıkardığı Çok Çok şarkısı hayranları tarafından artı puan aldı. “Dudak”, “Benim Ol”,”Olmamış mı” şarkıları ile ünlenen Edis Çok Çok şarkısı ile de özgün tarzını bozmadı. Yenilikçi müzik anlayışına sahip başarılı sanatçı her şarkısı ile gönüllerde daha büyük yer ediniyor. Sözlerinin yanı sıra iyi döşenmiş enerjik arka planı ile “Çok Çok” bu yazın hitleri arasında.

Özgün tarzı ve enerjik tavırları ile tanınan genç şarkıcı şu ana kadar çıkardığı her şarkısı ile daha da çok beğenildi. Türk Pop Müziği için önemli bir isim haline gelen Edis bu şarkısında, Alper Narman ve Onurr ile birlikte çalıştı. Şarkının yönetmenliğini ise Mustafa Nurdoğdu yaptı.

CEVAP VER