Maybelline New York Brow Precise Micro Pencil Kaş Kalemi

Son dönemlerde kalın, doğal ve gitgide belirginleşen kaşlar moda oldu. Kaşlarımızın yüzün çerçevesi olduğunu düşünürsek onları iyi göstermek adına yapabileceklerimizin sınırları yok. En iyi ve en yeni teknikler ve hayat kurtaran ürünleri sizlerle buluşturduğumuz sayfamızda bugünkü konuğumuz Maybelline New York Brow Precise Micro Pencil Kaş Kalemi.

Maybelline New York Brow Precise Micro Pencil Kaş KalemiKaşlar yüzü ve bakışları çerçeveler. Doğuştan kalın ve şekilli kaşlara sahipseniz şanslısınız. Eğer değilseniz de üzülmeyin. İhtiyacınız olan yalnızca bir kaş kalemi. Eğer kaşlarınızın arasındaki boşluklardan şikâyetçiyseniz, bu boşlukları kaş kalemiyle doldurabilirsiniz. Kusursuz ve dolgun kaş görünümü için Maybelline New York Brow Precise Micro Pencil Kaş Kalemi aradığınız kan olabilir.

Maybelline New York Brow Precise Micro Pencil Kaş Kalemi

Eğer makyajınızı tamamlayıp aynaya baktığınızda kaşlarınızın görüntüsü hoşunuza gitmiyorsa bir kaş kaleminden yardım alarak bu durumu tersine çevirebilirsiniz. Kalın kaşlar moda dedik ancak herkesin bu modaya uymasına gerek yok! Önceliğiniz doğal görünüm olmalı. Doğal kaş çizginize yakın bir sonuç almak için de ince uçlu kaş kalemlerinden yardım alabilirsiniz. Bu noktada size önerimiz Maybelline New York’un yeni ürünü Brow Precise Micro Pencil Kaş Kalemi. Gerçekten “micro” bir uca sahip bu ürün, aşırıya kaçmadan kaşlarınızı doldurmanıza olanak sağlayacaktır.

Maybelline New York Brow Precise Micro Pencil Kaş Kalemi

Tek yapmanız gereken, Brow Precise Micro Pencil’in fırçası ile kaşlarınızı yukarı doğru taramak ve fazla kalınlaştırmadan, yukarı doğru minik hareketlerle yeni kaş telleri çizmek. Son olarak da tekrar ürünün arkasında yer alan kaş fırçası ile kaşlarınızı tarayarak çizgileri yumuşatabilirsiniz.

Maybelline New York Brow Precise Micro Pencil Kaş Kalemi hem çok doğal hem de kusursuz bir sonuç elde etmeniz için ideal bir ürün!

CEVAP VER