Lana Del Rey’in Yeni Albümü

Lana Del Rey hayranları için sevindirecek bir yazı ile bugün karşınızdayız. Albümü ile olan gelişmeleri bizzat kendisinin sosyal medya üzerinden hayranlarına aktarması da heyecanı arttıran bir etki. İlk öncelikle albümün kapağını paylaşarak hayranlarını heyecanlandıran Lana Del Rey’in yeni albümü “Lust For Life” Albümü Müzik Raflarda.

Lana Del Rey - Lust For Life 2

“Lust For Life” albümünün haberini 11 Nisan 2017 tarihinde sosyal medya üzerinden almıştık. Amerikalı sanatçı, henüz albümünü açıklamadan önce, 18 Şubat 2017 tarihinde, “Love” isimli şarkısını hayranları ile buluşturmuştu. “Love” isimli şarkı Benjamin Levin, Emile Haynie ve Rick Novels imzasını taşıyor. Lana Del Rey’in yeni albümü‘nde bulunan “Summer Bummer” şarkısı ise 12 Temmuz’da hayranları ile buluşmuştu. Heyecan verici müzisyenlerin de ” Lust For Life “albümünde yer aldığını açıklayan başarılı sanatçı, toplamda 16 şarkıya albümünde yer veriyor.

Lana Del Rey - Lust For Life

The Weeknd, Stevie Nicks, A$Ap Rocky, Sean Ono Lennon gibi isimlerin düetlerinin “Lust For Life” albümü içerisinde yer alıyor olması da Lana Del Rey hayranları için daha heyecan veren ve mutluluk uyandıran bir durum. Hayranları tarafından büyük bir ilgi ile beklenen albüm, beklendiğine değecek kalitede şarkıları bulunduruyor.

CEVAP VER