Penti Safran Summer Mayo

Günden güne hava sıcaklıklarının daha da arttığı temmuz ayının sonuna yaklaştık. Yazın ortasına gelmişken hala tatile gidememiş, serin sulara atlayamamış, hafta sonu kaçamaklarıyla da olsa serinleyebilecek olanlara geliyor bugünkü yazımız. Üzülmeyin hala plajların favorisi siz olabilirsiniz. Sezon ürünlerini iple çektiğimiz iç giyim markalarından biri olan Penti, yeni ürünlere doymuyor. Markanın görür görmez rengine vurulacağınız en yeni ürünü Penti Safran Summer Mayo karşınızda.

Herkesin tatil planı ve anlayışı birbirini tutmuyor. Kiminin tatili bir haftalık senelik izni sonrası, masaüstündeki deniz içerikli ekran koruyucusunda devam ederken, kimininki ise yeni yerler görmeye doymuyor. Bugünkü ürünümüz daha çok kendini geç kalmış hissedenlere gelecek. Sezonun ortasında en yeni ürünleriyle bizi mest eden Penti markasının, Penti Safran Summer Mayo ürünü sizi de büyüleyecek.

Yazın çılgın renkleri kategorisine girebilecek bir ürün olan Penti Safran Summer Mayo, adı üstünde safran rengi bir ürün. Kesimi nedeniyle sizi formda gösterecek bir ürün olan bu ürün ile çabuk kuruyan kumaşı sayesinde altınıza bir şort geçirip güne devam edebilirsiniz. Bacak kesim kısımlarında ve koltuk altlarında fuşya, ön kısmından arkaya kadar devam eden de mavi çizgiler ile hareketlendirilmiş bir ürün. Üründe ayrıca sol göğüs altında minik bir kuş deseni bulunuyor.

Bikini severleri bile yolundan döndürebilecek bir ürün olan Penti Safran Summer Mayo yazın yarısında pek çok kadının tercihi olabilir.

CEVAP VER