Melis Kar – Al Dudağımdan Kiss

Gün geçmiyor ki, müzik camiamızda ilginç ve ilginç olduğu kadar umut verici gelişmelerle karşı karşıya kalmayalım. Her daim ve her mevsim yeniliklerle coşan müzik camiamız biz dinleyicilere en güzel hediyeleri veriyor.

Pop müzik dünyasının bize verdiği en güzel hediyelerden biri de Melis Kar ve “Al Dudağımdan Kiss” isimli şarkısı. Bu, aynı zamanda şarkıcının beşinci eseri olma özelliği taşıyor. Prodüktörlükte ise Samsun Demir imzası var.

Melis Kar – Al Dudağımdan Kiss

Al Dudağımdan Kiss ” şarkısının sözleri Melis Kar tarafından yazıldı. Müziğini ise Osman Çetin ile birlikte yapmış. Bu muazzam şarkının ortaya çıkması o kadar da kolay olmamış ve stüdyo çalışmaları üç aya yakın bir süre içerisinde tamamlanmış.

Şarkı için bir de klip çekildi ve yönetmen koltuğunda Hasan Kuyucu oturdu. Aynı gün içerisinde çekilen klibin görüntü yönetmenliği ise Max Papadop’a ait.

 

Klibe mekan olarak komşu ülkemiz Yunanistan seçildi. Grafiti görüntüleri ile de dikkat çeken klipte bu grafitilerin özel bir çalışmayla ortaya çıktığını söylemeliyiz. Zira bu görevi üstlenen kişi, grafiti alanında dünyaca ün sahibi Achilles oldu.

CEVAP VER