Brimstone

Yarından itibaren ülkemiz sinemalarında gösterim bulacak “Brimstone”, western ve gerilim öğeleri ile bezenmiş bir dram filmi. Danimarka, Almanya, Fransa ve Belçika ortak yapımı olmasıyla da dikkat çeken filmin oyuncu kadrosu da sinemaseverlerce heyecanla karşılandı.

Filmin yönetmeni Martin Koolhoven, aynı zamanda senaryoyu da yazan isim oldu. Müziklerse Junkie XL tarafından kotarıldı.

Brimstone

Oyuncu kadrosundaki başlıca roller ise Guy Pearce, Dakota Fanning, Kit Harington, Carice Van Houten, Emilia Jones, Paul Anderson, Ivy George, William Houston, Bill Tangradi, Jack Hollington, Carla Juri ve Jack Roth gibi isimler tarafından paylaşılıyor.

Brimstone

Özet:

Liz, eşi ve çocuklarıyla huzurlu ve sakin bir şekilde yaşamına devam etmektedir. Yaşadıkları kasabaya günün birinde yeni bir peder atanır. Çok geçmeden göreve başlayan peder, Liz ve ailesi için hiç umulmadık şeyler yapmaya başlar. Adını bir anda alakasının olmadığı bir suç içerisinde gören kadın, düştüğü bu durumdan çıkabilmek için çareler aramaya başlar. Peder hırslı ve intikam duyguları ile hareket eden biridir ve ailece kendilerini ondan korumaları hiç de kolay olmayacaktır.

CEVAP VER