Sarışın Bomba (Atomic Blonde)

Bir Antony Johnston romanı olan “Atomic Blonde” isimli eser sinemaya uyarlandı ve ülkemizde “Sarışın Bomba” adı ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Başrolünde dünyaca ünlü yıldız Charlize Theron’un rol aldığı film, sinema salonlarında dublaj seçeneği ile sunulacak. Sürükleyici konusu ile dikkat toplayacak filmin gösterim tarihi ise 27 Temmuz 2017.

Sarışın Bomba

ABD yapımı gerilim ve aksiyon filminin yönetmeni David Leitch. Senaryoda Kurt Johnstad, müziklerde ise Tyler Bates görev aldı.

Oyuncu kadrosunda Charlize Theron dışında James McAvoy, Sofia Boutella, Toby Jones, Bill Skarsgård, John Goodman, James Faulkner, Eddie Marsan, Jóhannes Haukur Jóhannesson ve Roland Møller gibi isimler rol alıyor.

Sarışın Bomba

Özet:

MI6’nın en uzman suikast görevlilerinden biri olan Lorraine Broughton, Soğuk Savaş döneminde yeni bir görev alır. Berlin’e gidecek ve bir ajanın öldürülme nedenini öğrenerek ajan listesinin eksik kısımlarını bulacaktır. Gideceği şehirde istasyon şefi olarak çalışan David Percival ise bu görevdeki ortağı olacaktır. Fakat görevde olduğu sırada teşkilat içerisindeki biri tarafından deşifre edildiğini ve bir tuzakla karşı karşıya olduğunu fark eder. Bundan sonrasında kendi ve sevdiklerinin hayatını korumak, aynı zamanda görevi tamamlamak için savaş verecektir.

CEVAP VER