Rimmel London Insta Conceal & Correct Palet

Koyu halkalar, kızarıklıklar ya da soluk bir cilt… Cildinizin asileştiği zamanlarda bu sorunlardan en az birini yaşamışsınızdır. İşte makyajın sihirli gücü tam da bu noktada imdadımıza yetişiyor. Tüm bunlar artık sorun olmaktan çıkıyor. En yeni Rimmel London Insta Conceal & Correct Palet ile cilt kusurlarını düzeltmek mümkün!

Rimmel Insta Colour Correct Palette Review

Kadınlar her zaman ciltlerini kusursuz gösteren bir makyaj hayal ederler. Ama “Ne yaparsam yapayım o istediğim pürüzsüz görüntüye bir türlü ulaşamıyorum!” diye şikâyet ediyorsanız doğru ürünleri kullanmıyor olabilirsiniz. Artık makyajda makbul olan az ürünle en mükemmel görüntüyü yakalayabilmek. Bu noktada renkli kapatıcılar devreye giriyor. Rimmel London Insta Conceal & Correct Palet’i de işte tam böyle bir ürün. Koyu halkalar, kızarıklıklar ya da solgun cilt gibi memnun olmadığınız 3 problem için size 3 farklı çözüm sunuyor. Üstelik tek bir palette!

Rimmel Insta Colour Correct Palette Review

Son zamanlarda fark ettiğiniz üzere kapatıcılar artık yalnızca cilt tonlarında değil, adeta gökkuşağı renginde. Doğru renk kapatıcıyı bulursanız, siz cilt problemlerinden değil onlar sizden korksun! Yeşil renk kızarıklıkların görünümünü gizlemek için, mor renk soluk, mat görünümü canlandırmak için ve şeftali renk ise koyu lekeleri kapatmak için kullanılır. Yani bildiğimiz renk teorisi: Zıt renkler birbirini nötrler. Bu mantıktan yola çıkarak Rimmel London en çok ihtiyacınız olabilecek 3 rengi topladığı yeni Insta Conceal & Correct Palet ile makyaj çantalarının müdavimi olmaya aday.

Rimmel Insta Colour Correct Palette Review

Rimmel London, bildiğiniz üzere ülkemizde sadece Watsons‘larda satılan ekonomik ve kaliteli ürünlere sahip bir marka. Eğer sizin de böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa bir Watsons’a uğrayıp göz atmanızı tavsiye ederiz.

CEVAP VER