Swatch Skinclass SVUM101

Yazın sıcağında bırakın kafamıza toka takmayı, taktığımız takılar bile fazla geliyor. Tatilde orda burada nasıl, nerede, ne zaman olmamız bir telaş içermese de, eğer ofis ortamındaysanız zaman sizin için oldukça önemli. Akıllı telefonlar saat merakına çözüm olsa da, insan eski günlerdeki gibi, tercihen sol kolunda saat özlemini gidermek istiyor. Swatch markası işte bu sıcak yaz günlerinde, varlığını bile unutacağımız incelikte bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Markanın Your Move sloganıyla çıkardığı koleksiyonun en yeni ürünlerinden biri olan Swatch Skinclass SVUM101 modelini bugün sayfamızda ağırlıyoruz.

SVUM101 Bir saat markası devi Swatch yine şahane bir koleksiyonla adından söz ettirmeye devam ediyor. Markanın Your Move koleksiyonu, oldukça ince ve esnek yapıdaki saatlerle, yazın hem şık hem de konforlu aksesuarlar sunuyor. Bu koleksiyonda yer verdiği en yeni ürünlerinden Swatch Skinclass SVUM101 modeli ise yazın her kombininize uyacak bir saat.

SVUM101 (2)

Beyaz renk kayışa sahip, oldukça gösterişli bir ürün olan Swatch Skinclass SVUM101, sadece 5,7 mm incelikte. Varlığını unutacağınız bu ürün ayrıca son derece esnek olmasıyla diğer saatlerinizden çok farklı. Ekran boyu ve genişliğinin 40 mm olmasıyla büyük boy saatler arasında yer alıyor. Ekran fonunda kullanılan beyaz ton, siyah rakamlarla belirginleştirilmiş. Kordon malzemesinde silikon materyal tercih edilmiş. Ekranda ise mat renkteki gri çerçeve beyaz ile güzel bir uyum oluşturuyor.

Swatch Skinclass SVUM101 modeli ve Your Move koleksiyonundaki pek çok saat bu yaz aklınızı çelebilir.

CEVAP VER