Kutsi – Mavi

Son yıllarda pop müzikte adını duyuranlar arasında yerini alan Kutsi, yeni bir albümle hayranlarının karşısına tekrar çıktı. “Mavi” isimli albüm, şarkıcının dört yıl gibi uzun bir aradan sonra çıkardığı albüm olma özelliği taşıyor. Poll Production etiketi taşıyan ve Polat Yağcı’nın prodüktörlüğünü üstlendiği Kutsi – Mavi , bu yılın iddialı çalışmaları arasına girdi.

Seçilen eserlerde şarkıcının yanı sıra hepimizin yakından tanıdığı bir isim olan Yıldız Tilbe de var. Ona ek olarak yine pop müzik camiasında isim yapmayı başarmış Murat Güneş, Altan Çetin ve Mert Ekren gibi müzisyenler de albüme katkı koyanlar arasında.

Albümde toplam 14 şarkı var. Çıkış şarkısı olarak Altan Çetin’in “Yapma Dedim Sana” isimli eseri seçildi. Ayrıca Tülay İbak yönetmenliğinde bir klip çekildi ve oyuncu olarak Izalei, Kutsi ile birlikte rol aldı. Mekan olarak seçilen yerse Maslak Film Sokağı Stüdyoları.

Bir başka mekanda, Ömerli Binicilik Kulübü’nde ise imaj için fotoğraf çalışması yapıldı ve burada görev alan isim Selda Başkaya.

Birçok ünlüyü bir araya getiren albüm, yayınlanan kliple birlikte giderek daha fazla kişi tarafından ilgi çekiyor.

CEVAP VER