Rock’n Roll

” Rock’n Roll “, ilk bakışta başka çağrışımlar yaratsa da bir komedi hikayesini anlatan Fransız yapımı bir film. Fransa’nın önde gelen oyuncularının kendi isimleriyle rol alması ve Marion Cotillard’ın başrol oyunculuğu ile dikkat çeken film, önümüzdeki Cuma gününden itibaren sinema salonlarımızdaki yerini alacak.

Rock n Roll

Rock’n Roll Filminin yönetmeni Guillaume Canet. Senaryoda kendisine Philippe Lefebvre ile Rodolphe Rauga eşlik ediyor. Bu üç isim ayrıca diyaloglar için de birlikte çalışmış. Müziklerde Maxim Nucci imzası var.

Filmin başrol oyunculuklarında Marion Cotillard’a eşlik eden isim filmin yönetmen ve senaristi Guillaume Canet oldu. Bu iki ismin dışında Gilles Lellouche, Philippe Lefebvre, Camille Rowe, Kev Adams, Maxim Nucci, Ben Foster, Yarol Poupaud, Johnny Hallyday, Yvan Attal ve Laeticia Hallyday gibi oyuncuları görüyoruz.

 

Rock n Roll

Özet:

Guillaume Canet, 40’lı yaşlarını süren ve zamanında çok ünlü olan bir aktördür. Fakat yaşının ilerlemesiyle birlikte kariyerinin düşüşe geçmesinden hoşnutsuzdur. Yardımcılarından birinin de bu yönde bir şeyler söylemesi canını sıkar ve bunun aksini ispat etme gayretine girer. Bu konuda yardımını istediği kişi ise kız arkadaşı Marion Cotillard olur.

CEVAP VER