Inna – Ruleta

Elena Alexandra ya da bildiğimiz sahne adı ile Inna, ülkemizde de konserler veren Romanyalı bir şarkıcı. Sesi kadar güzelliği ile de ön plana çıktığı 2009 yılından beri İzmir ve Ankara gibi şehirlerimizde sahne alarak hatırı sayılır bir dinleyici kitlesi edinmeyi başardı.

Tabii ki şarkıcının şöhreti ülkemizle sınırlı değil. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyada dinlenen ve sosyal medyada oldukça rağbet gören bir isim kendisi. Bu yılın ilk aylarında yayınladığı “Gimme Gimme” isimli single büyük bir heyecanla karşılanmış ve dinleyicilerden tam puan almıştı.

Inna - Ruleta

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ” Ruleta “ ise şarkıcının hız kesmediğinin ve gündemde yerini koruyacağının kanıtı oldu. Latin tadındaki şarkının sözlerinde Erik, Marius Dia ve Breyan Isaac imzası var.

” Ruleta “ için çekilen klibe mekan olarak kendi ülkesini seçen Inna, bir kez daha göz ve kulaklara hitap eden bir çalışma ile sevenlerinin karşısına çıktı. Klibin yönetmenliğini üstlenen isimse Barna Nemethi.

Her fırsatta işinden keyif aldığının altını çizen Inna, yaz aylarının patlama yapan isimleri arasına girmeyi yeniden başardı diyebiliriz son olarak.

CEVAP VER