DeFacto Deniz Şortu

Kim demiş denizde sadece erkekler şort giyer diye? Artık kadınlar da rengarenk şortlarıyla plajları sallamaya geliyor. Kendinizi hem rahat hem de şık hissedeceğiniz bu moda aslında geçen sene oldukça çekti. Bu yoğun ilgiden olacak tüm markalar alarma geçti. Her yaş grubuna hitap eden bir marka olan DeFacto markası da, en yeni ürünlerinde DeFacto Deniz Şortu ile hem uygun, hem de şahane bir alternatif sunuyor.

“Cuk Oturur” kampanyasından sonra, ürün tarzında oldukça yenilikçi bir değişikliğe giden DeFacto markası plaj modasını da belirlemeye başladı. Uygun fiyat politikası ve kaliteli kumaşlarıyla oldukça fazla tercih edilen marka, artık modanın nabzını da yakından takip ediyor. En yeni ürünlerinde yer verdiği DeFacto Deniz Şortu, bikininize renk katacak şahane bir ürün.

DeFacto Deniz Şortu

DeFacto Deniz Şortu, öncelikle şort olmasıyla oldukça konforlu bir ürün. Denizden veya havuzdan çıktıktan sonraki kıyıya yürüyüşlerinde, size emin adımlar attıracaktır. Nasıl dalacağınızı, giydiğiniz giysinin belirleyemediği bir ürün olmasıyla size konforu sunuyor. Turuncu, fuşya ve su yeşili renk alternatifleriyle sahip olmasıyla da oldukça rahat kombinlenebiliyor. İster desenli ister düz bikininiz olsun, rahatlıkla uyum sağlayabilecek bir ürün olan bu ürün, kenarları beyaz şeritlerle hareketlendirilmiş. Önünde bulunan, lastikli kısmını belinize göre ayarlayabilmenizi sağlayan ipleri bulunuyor.

DeFacto Deniz Şortu

Plajda son derece rahat edebileceğiniz bir ürün olan DeFacto Deniz Şortu’na markanın internet sitesinden ya da mağazalarından ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER